top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

W piątek 21 października 2011r matematyka w klasie II a prowadzona przez p. Danutę Krawczyk była lekcją otwartą. Przyszli na nią chętni rodzice i nauczyciele, którzy chcieli zobaczyć jak dzieci radzą sobie z tym przedmiotem. FOTO

Tematem było rozwiązywanie zadań tekstowych. Wszyscy uczniowie w tym dniu pragnęli zaprezentować swoją wiedzę, umiejętności rachunkowe i popisać się przed gośćmi zdobytymi już umiejętnościami matematycznymi.

Warto dodać, że drugi rok w tej klasie realizowana jest innowacja przedmiotowo - metodyczna „ Lubię matematykę”- Program rozwijanie uzdolnień matematycznych u uczniów klas I - III opracowana przez prowadzącą lekcję .

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.