top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

Dnia 14.10.2011 r. odbyła się w naszej szkole Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Był to wyjątkowy dzień nie tylko dla nauczycieli oraz personelu szkoły, którzy obchodzili swoje święto. FOTO

Również uczniowie klasy I świętowali, ponieważ w tym dniu stali się pełnoprawnymi uczniami SP nr 22 w Katowicach. Akademia składała się z dwóch etapów. W części pierwszej nasi najmłodsi wychowankowie udowodnili, że są gotowi do tego, aby stać się prawdziwymi uczniami - pięknie śpiewali oraz recytowali wierszyki.

Następnie przystąpili do uroczystego pasowania, którego dokonała pani dyrektor Danuta Krawczyk. Część druga została przygotowana przez klasę IIa i IIb. Uczniowie zaprezentowali kilka wesołych skeczy i wierszyków, a także odśpiewali gromkie sto lat na cześć nauczycieli.

Chcąc podziękować za trud włożony w ich wychowanie, rozdali wszystkim osobom pracującym w szkole okolicznościowe kartki. Podczas Akademii miały okazję zaprezentować się także osoby z kółka prowadzonego przez panią Katarzynę Wójcik, które przepięknie odegrały na dzwonkach chromatycznych utwór „Wiwat szkoła i nauczyciele”.
Tekst M. Wszędyrówny

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.