Święto Zmarłych to czas, w którym wspominamy nie tylko naszych najbliższych, ale również te osoby, których dokonania na trwałe zapisały się na kartach historii. FOTO

W dniu tego szcególnego święta przedstawiciele społeczności uczniowskiej naszej szkoły wraz z opiekunem Samorządu Uczniowskiego uczcili pamięć Teofila Patalonga działacza społecznego, uczestnika Powstań Ślaskich, rozstrzelanego przez hitlerowców 6 września 1939 roku.

W miejscu, w którym znajdowała się tablica upamiętniająca tego zasłużonego dla Śląska Polaka złożone zostały kwiaty, zapłonął również symboliczny znicz.