top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

"W okolicach wspomnienia Św. Cecylii  (22 listopada) organizowane są różnego rodzaju koncerty muzyki chrześcijańskiej , spotkania o tematyce muzycznej. Również festiwale muzyki chrześcijańskiej ostanie czasy przeżywają swój rozkwit. Wystarczy wspomnieć  bardzo popularny Festiwal Stróżów Poranka, który z małego festiwaliku stał się międzynarodowym już wydarzeniem, czy chociażby nasz załęski festiwal dla dzieci „Ku czci Św. Cecylii”.

W tym roku ... to już 6 edycja festiwalu, który zrzesza dzieci z przedszkoli, szkół podstawowych , gimnazjów oraz młodzież na zdrowej rywalizacji w wykonaniu piosenki o tematycechrześcijańskiej." (fragment artykułu ks. A. Nowaka)

Koncert finałowy, w którym brali udział również nasi uczniowie,  miał miejsce w  auli Wyższej Szkoły Zarządzania Marketingu i Języków Obcych w Katowicach przy ulicy Klimczoka w dniu 13 listopada.

Oprócz laureatów w koncercie wystąpiły również gwiazdy wieczoru, którymi były zespoły muzyki chrześcijańskiej  „NIEGODNI” oraz „Trąbki Jerycha”. Ksiadz Adrian Nowak wraz z organizatorką koncertu panią Izabelą Kopiec brali udział w programie telewizyjnym, dzięki któremu dowiecie się jeszcze więcej o wspomnianym festiwalu. Zobacz i posłuchaj...

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.