top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

Kto z Was nie lubi bawić się, śmiać i śpiewać? Myślę, że niewielu odpowiedziałoby twierdząco. W dniu dzisiejszym (6.XII.2011)  wszystko to właśnie było udziałem wszystkich tych, którzy odpowiedzieli na zaproszenie i zjawili się w naszej szkole. FOTO

Dokładnie  o godzinie 15.00 pani dyrektor przywitała przybyłych i rozpoczęła się kolejna biesiada barbórkowa pt "Pszaja Ci Ślonsku". Przed naszymi oczami rozegrała się prawdziwa bitwa między dwoma drużynami, drużyną Pączków i drużyną Krepli. Ich zmagania dzielnie oceniało jury, nagradzając zwyciezców bombonami. Czego tu nie było? Był konkurs wiedzy o Śląsku, konkurs tańca, konkurs znajomości ślaskich piosenek.

Nie zabrakło również sportu i kulania śląskich klusek. Wszystko to uświetniały dzieci swoimi tańcami, wierszami, grą na dzwonkach oraz ślaskimi wicami. Nie zabrakło również piosenek, które dodatkowo rozgrzewały widzów. Ostatecznie wygrała drużyna Pączków, ale drużyna Krepli również wywalczyła miejsce na podium, klasując się na drugim miejscu. Obie drużyny otrzymały nagrody. Drużyna Pączków - pączki, a drużyna Krepli - kreple. Bawiliśmy się świetnie, ale przecież nie mogło być inaczej...

Ponieważ dzisiaj po naszym kraju krąży Mikołaj, nie mogło zabraknąć go również na naszej uroczystości, w zwiazku z czym wszystkie grzeczne dzieci otrzymały mikołajkowe podarunki.

Zapomniałam nadmienić, że  podczas trwania biesiady, na sali była czynna kawiarenka oferująca oprócz  kawy, ciasta upieczone przez nasze kochane mamy. Zapraszamy znów za rok. Tekst administrator strony Dorota Gawin

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.