top
logo

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/01.jpg
 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/02.jpg
 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/03.jpg
 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/04.jpg
 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/05.jpg
 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/06.jpg
 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/07.jpg
 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/08.jpg
 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/09.jpg
 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/10.jpg
 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/11.jpg
 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/12.jpg
 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/13.jpg
 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/14.jpg
 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/15.jpg
 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/16.jpg
 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/17.jpg
 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/18.jpg
 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/19.jpg
 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/20.jpg
 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/21.jpg
 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/22.jpg
 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/23.jpg

W naszym otoczeniu cichutko, niezauważone przez nikogo żyją nieuleczalnie chore dzieci. Wiele z nich jest otoczone opieką i miłością swoich rodziców w swoich domach ale wiele z nich ze względu na niemożliwość zapewnienia im opieki przez najbliższych musi przebywać w hospicjach.

Wszystkie te dzieci są objęte specjalistyczną opieką oraz czułym sercem wolontariuszy, którzy wszystkimi siłami pragną  wspierać rodziny w ciężkich dla Nich chwilach. FOTO

W piątek mieliśmy okazję poznać kilkoro takich dzieci, które mimo ciężkich chrób nie poddają się, nie znają ograniczeń, próbują pokonać słabości swoich chorych ciał i żyć tak jak ich zdrowi rówieśnicy. Nie poznaliśmy ich osobiście, bo nie było to możliwe. Opowiedział nam o nich pan Paweł Zioło, psycholog, który przybył do nas ze Śląskiego Hospicjum Domowego.

Dzieci klas młodszych dowiedziały się o działalnosci Hospicjum dzięki pszczółce, która w ciekawy sposób przybliżyła im trudne terminy: hospicjum i wolontariusz. W prelekcji brały również udział klasy IV-VI, które żywo reagowały na nieszczęścia swoich rówieśników.

Za kilka miesięcy zakwitną posadzone przez nas żonkile i wtedy będziemy mogli pokazać naszą wrażliwość na cierpienie innych przez udział  w kwestowaniu na rzecz Hospicjum. "Chcemy dodawać życia dniom, nawet jeśli dni nie można już dodać do życia"  - pisze na swojej stronie internetowej fundacja Śląskie Hospicjum dla dzieci.

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.