top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

Święta, a szczególnie Wigilia, to czas radości, przebaczania, zadumy. Ale też czas, który spędzamy z naszymi najbliższymi, z naszą rodziną. Z tej okazji ostatni dzień zajęć przed przerwą świąteczną był w naszej szkole nietypowy. Wszystkie klasy spotkały się, aby wspólnie porozmawia przy wigilijnym stole, przełamać się opłatkiem, pośpiewać kolędy, wymienić się drobnymi upominkami. FOTO

Wszędzie panowała miła atmosfera, co uwiecznił na zdjęciach nasz nieodłączny
paparazzi - p. D. Gawin . Następnie cała szkoła, jak jedna wielka rodzina, zebrała się na sali gimnastycznej, gdzie odbył się konkurs kolęd.

Szanowne jury w składzie: s. Augustyna, P. Matyszczak, A. Willner zadecydowało, że zwyciężyła klasa V.  Pani dyrektor ogłosiła również wyniki konkursu na najładniej udekorowaną salę lekcyjną (zwycięzcy: klasa I) oraz na najładniej ubraną choinkę (zwycięzcy: klasa V).

Ponieważ wszystkie klasy pięknie śpiewały i starały się tchnąć w szkolne życie odrobinę świąt, nie zabrakło dla nich nagród pocieszenia. Nie były to jedyne nagrody, ponieważ korzystając z okazji opiekun sklepiku szkolnego pani B. Gwoździewicz podziękowała również uczniom, któerzy pracowali w nim w mijającym roku. WESOŁYCH ŚWIĄT!
Tekst M. Wszędyrówny

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.