top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

21 i 22 stycznia to dni wyjątkowe dla każdego dziecka. W te właśnie dni swoje święto mają nasi kochani dziadkowie. Są to rodzinne święta, podczas których wnuki składają życzenia swoim dziadkom w podzięce za ich miłość i oddanie. FOTO

Nie tylko polskie dzieci chcą uhonorować jedne z najważniejszych osób w ich życiu. W tych samych dniach świętują z nami dzieci np. z Bułgarii lub Brazylii. W innych krajach również istnieją takie święta, jednak przypadają one w inne dni. W Hiszpanii Dzień Babci obchodzi się 26 lipca. Natomiast w Ameryce, Rosji oraz Wielkiej Brytanii święta te są połączone w jeden dzień, zwanym Narodowym Dniem Dziadków i w każdym z tych państw przypada na inny dzień roku.

W naszej szkole przedstawienie dla babć i dziadków odbyło się 20 stycznia. Dzieci zaprezentowały wierszyki i piosenki przed licznie przybyłymi gośćmi. Po części oficjalnej przyszedł czas na zabawę... oj, śmiechu było co niemiara! Dziadkowie, wraz z wnuczętami, uczestniczyli w wielu ciekawych konkurencjach, takich jak taniec na gazecie, rysowanie z zamkniętymi oczami, quiz: „Jak dobrze znasz swoją babcię?” i wiele, wiele innych. Szanownym babciom i dziadkom dziękujemy za przybycie i serdecznie zapraszamy za rok.
Na pewno wymyślimy nowe, ciekawe atrakcje, by umilić Wam ten szczególny dzień.

 FOTOGALERIA                                                                                       Tekst. Magdalena Wszędyrówny

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.