Rodzice naszych uczniów rozumieją znaczenie aktywności fizycznej w zachowaniu zdrowia swoich dzieci, dlatego chętnie zapisują je na zajęcia na basenie. Co tydzień w piątek o godzinie 13.30 wyjeżdża spod naszej szkoły busik z rozkrzyczaną czeladką dzieci pod opieką pani Danuty Karpińskiej. FOTO

Pod nadzorem specjalisty dzieci nabywają bardzo potrzebną w życiu umiejętność - umiejętniość pływania. Będzie im ona potrzebna nie tylko po to, aby w pożyteczny sposób spędzać czas na wakacjach, ale również zapewni im bezpieczeństwo w kontakcie z wodą.

Po pełnych wrażeń zajęciach dzieci przyjeżdżają pod szkołę około godziny 15.00, gdzie czekają już na nie rodzice i dziadkowie. Dzieciom, których rodzice dłużej pracują zapewniamy opiekę świetlicy do godziny 16.00.