top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

Rodzice naszych uczniów rozumieją znaczenie aktywności fizycznej w zachowaniu zdrowia swoich dzieci, dlatego chętnie zapisują je na zajęcia na basenie. Co tydzień w piątek o godzinie 13.30 wyjeżdża spod naszej szkoły busik z rozkrzyczaną czeladką dzieci pod opieką pani Danuty Karpińskiej. FOTO

Pod nadzorem specjalisty dzieci nabywają bardzo potrzebną w życiu umiejętność - umiejętniość pływania. Będzie im ona potrzebna nie tylko po to, aby w pożyteczny sposób spędzać czas na wakacjach, ale również zapewni im bezpieczeństwo w kontakcie z wodą.

Po pełnych wrażeń zajęciach dzieci przyjeżdżają pod szkołę około godziny 15.00, gdzie czekają już na nie rodzice i dziadkowie. Dzieciom, których rodzice dłużej pracują zapewniamy opiekę świetlicy do godziny 16.00.

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.