top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

W dniu 13 marca nasza szkoła gościła. 90 osobową grupę dzieci, które przybyły do nas aby wziąć  udział w kolejnej OLIPMIADZIE PRZEDSZKOLAKA. FOTO

Dzieci przybyłe do nas z przedszkoli numer 26, 30 i 39 oglądały prezentację multimedialną na temat historii i idei igrzysk olimpijskich, brały udział w konkurencjach sprawnościowych oraz oglądały pokaz przedstawicieli różnych sportów.

Zmagania sportowe wymagały od uczestników nie lada sprytu. Dzieci próbowały swoich sił w biegach z pałeczką, pokonywały tor przeszkód, ścigały się na szczudłach oraz zbijały kręgle. Testowano również ich wyobraźnię, kiedy korzystając z dotyku rozpoznawały podawane im przedmioty. Nie oszczędzono nawet wychowawców, którzy również mieli swoją konkurencję - rzuty piłką do kubka.

Imprezę uświetnił swoją obecnością lubiany przez dzieci pies Mopsik, który dopingował uczestników, a na koniec pomagał pani dyrektor wręczać dyplomy. Bardzo dziękujemy Centrum Aktywności Lokalnej działającej na Załężu, które dzięki środkom z Europejskiego Funduszu Społecznego ubarwiło naszą imprezę owocami, soczkami i dyplomami dla uczestników olimpiady.

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.