top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

24 marca, mimo soboty nasza szkoła tętniła życiem. Nie zabrakło nikogo. Byli nasi uczniowie, obsługa i wszyscy nauczyciele. Z niecierpliwością czekaliśmy na pierwszych gości. Z wybiciem godziny dziesiątej przybyli pierwsi rodzice z dziećmi, którzy na sali gimnastycznej zostali zapoznani z ofertą naszej szkoły. Pani dyrektor posiłkując się prezentacją multimedialną opowiedziała przybyłym o naszej szkole, jej tradycjach i dniu dzisiejszym. FOTO

Najważniejszym punktem tego dnia było jednak zwiedzanie szkoły przez potencjalnych piewrszoklasistów. Dzieci z rodzicami i panią Kasią spacerowali po całej szkole, gdzie na każdym kroku czekały na nich niespodzianki.

Miały one okazję własnoręcznie przyrządzić pyszny deser z panią Dagmarą, popróbować swoich sił w matematycznej grze w tangramy, obserwować eksperymenty przyrodnicze przygotowane przez panią Dorotę oraz wykonać pracę plastyczną w świetlicy pod okiem pani Moniki. Bawiły się również świetnie w sali komputerowej układając puzle i malując własne rysunki oraz używajac, być może pierwszy raz w życiu, tablicy multimedialnej. Nie mało radości sprawiły im również panie Ola i Grażyna, które zamieniły salę nr 19 w prawdziwą jaskinię smoka.

Czas mijał, a do szkoły przybywały coraz to nowe dzieci. W sumie odwiedziło nas około 20 przedszkolaków, którym bardzo się u nas podobało. Warto było przyjść i poznać te przemiłe dzieci i ich rodziców. Do przyszłorocznej pierwszej klasy zostało zapisanych kolejnych kilkoro dzieci.

Bardzo dziękujemy rodzicom za odpowiedź na nasze zaproszenie i przyprowadzenie do nas swoich pociech, a tych którym czas nie pozwolił na przybycie, zapraszamy w innym terminie. Zawsze znajdzie się ktoś, kto odpowie Wam na wszystkie pytania i oprowadzi po szkole. Zapraszamy!

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.