top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

Niewiele osób wie, że 5 marca obchodzimy dzień dentysty. Z tej własnie  okazji w naszej świetlicy została zorganizowana cała seria zajęć poświęcona zdrowym zębom.

Na zajęciach plastycznych wykonaliśmy modele zdrowych, białych i uśmiechniętych ząbków, przeprowadziliśmy pogadankę na temat tego, jak dbać o nasze zęby, a także obejrzeliśmy film edukacyjny, w którym żyrafa Zuzia uczyła się, co należy robić, aby mieć śnieżnobiały, zdrowy uśmiech.

Na piątkowych zajęciach plastycznych wykonaliśmy plakat, który wykorzystaliśmy podczas poniedziałkowego apelu, w zorganizowaniu którego pomogły nam dziewczyny z klasy 5: Iza, Emilka, Patrycja, Klaudia i Kasia. Mamy nadzieje, że teraz każdy uczeń naszej szkoły będzie wiedział, conależy robić, aby mieć piękne, zdrowe zęby.

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.