top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

W dniu 15 lutego, w godzinach popołudniowych, cała  szkoła rozbrzmiewała muzyką taneczną różnego gatunku. Klasy I-II bawiły się świetnie na karnawałowym balu przebierańców, natomiast klasy III-VI świętowały niedawny Dzień Św. Walentego.

Po szkole biegały skrzaty, wampiry, księżniczki, plicjanci, piraci i muszkieterowie. Starsi odczytywali z wypiekamui na twarzy otrzymane od nieznanych wielbicieli kartki walentynkowe. Było bardzo kolorowo i wesoło.

Bal karnawałowy FOTO
Walentynki FOTO

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.