top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

29.03.2011r. Odbyła się w naszej szkole kolejna Olimpiada Przedszkolaka. Wzięły w niej udział dzieci ze wszystkich załęskich przedszkoli: 26, 30 i 39. FOTO

Zawody rozpoczęły się od pokazu multimedialnego na temat Igrzysk olimpijskich zarówno letnich jak i zimowych. Następnie przy dżwiękach hymnu olimpijskiego została wprowadzona flaga i znicz olimpijski. Po wypowiedzeniu formuły "Olimpiada Przedszkolaka 2011 została otwarta" rozpoczęła się rywalizacja sportowa.

Dzieci brały udział w sztafetach, pokonywały tor przeszkód, skakały na odleglość, rzucały do celu, a także chodziły na szczudłach. Organizatorzy zadbali również o wychowawców przedszkoli, którzy mieli trudne zadanie: trafianie do celu piłeczką. Między konkurencjami uczennice szkoły prezentowały się  w różnych pokazach tanecznych.

Na koniec rywalizacji sportowej zostały ogłoszone wyniki i każdy z uczestników wstąpił na podium i otrzymał pamiątkowy dyplom. Następnie został wyprowadzony znicz olimpijski i flaga. Olimpiada została zamknięta. Mamy nadzieję, że zawody podobały się naszym gościom i zapraszamy na kolejne za rok.
tekst: Danuta Karpińska

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.