top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

W dniach 18.09-20.09.09, jak co roku wzięliśmy udział w międzynarodowej akcji „Sprzątanie świata - Polska 2009”. Hasło tegorocznej akcji brzmi „ Pomagajmy Ziemi codziennie”, co oznacza byśmy każdego dnia myśleli i działali z myślą o przyszłości: naszej, naszych dzieci i naszych wnuków.

„Jak zawsze prosimy nie tylko o sprzątanie, ale w pierwszej kolejności - o nie śmiecenie i pilnowanie, aby nie śmiecono!” - proszą na swojej stronie internetowej Fundacja Nasza Ziemia i Fundacja "Sprzątanie świata-Polska".

Szkoła Podstawowa nr 22  sprzątała alejki WPKiW w Chorzowie w piątek 18 września. FOTO

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.