top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

25 września i 1 października uczniowie naszej szkołypod opieką pani Danuty kibicowali w Spodku drużynom walczącym w Mistrzostwach Europy w piłce Siatkowej Kobiet. 25.09 był to mecz Czechy : Słowacja, w ramach rozgrywek grupowych, który wygrały Słowaczki 3 : 2. Była extra zabawa i wielki doping.

1 października kibicowaliśmy Serbkom i Włoszkom, które walczyły o wejście do półfinału Mistrzostw Europy. Tego dnia przygotowaliśmy się bardzo dobrze: w naszych klubowych koszulkach i z gwizdkami w dłoniach prezentowaliśmy się świetnie a kibicowaliśmy jeszcze lepiej.

Mecz skończył się zwycięstwem drużyny Włoszek 3:0 i ich awansem do półfinału. Teraz już wiemy, że największe emocje przeżywa się nie przed telewizorem, lecz podczas meczu na żywo.

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.