top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

2 listopada roku zrealizowany został apel pod tytułem „STOP UZALEŻNIENIOM”. Motywem przewodnim tego apelu było szukanie pomocy. Przedstawione były instytucje i osoby, które mogą pomóc w walce z uzależnieniem.

Ważnym punktem było też podkreślenie tego, że uzależnienie to nie tylko alkohol, narkotyki i papierosy. Wśród młodzieży bardzo często zauważane jest uzależnienie od gier komputerowych i internetu. Uczniowie zaprezentowali alternatywne metody spędzania wolnego czasu: sport, taniec, zajęcia plastyczne czy muzyczne.

Jeżeli dziecko posiada zainteresowania jest mniej narażone na kontakty z uzależnieniami. FOTO

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.