top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

Dzień 9 listopada przebiegał w naszej szkole pod znakiem ekologii. Już na porannym apelu uczniowie zostali powiadomieni o przystąpieniu szkoły do konkursu Recycling - Champion oraz wysłuchali pierwszych wskazówek dotyczących zbiórki butelek PET.

Na kolejnych lekcjach wszystkie klasy wzięły udział w spotkaniu informacyjnym, na którym w ciekawy sposób dowiedziały się o celu projektu oraz o jego technicznej stronie. Uczniowie wysłuchali pogadankę, obejżeli prezentację multimedialną oraz film mówiacy o recyklingu butelek PET.

Po spotkaniu każdy uczeń zaopatrzony został w ulotkę, która pomoże w odświeżeniu zdobytych wiadomości oraz będzie jednocześnie instrukcją do akcji. FOTO

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.