top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

W dniu 26.11.2009r. samorząd uczniowski wraz ze swoim opiekunem panią Grażyną Nędzi  zorganizował dla klas IV-VI dyskotekę andrzejkową. Uczniowie w przerwach między tańcami wspaniale zabawiali się wróżeniem.

 

Nauczyciele dbający o bezpieczeństwo uczniów też brali w nich udział i tak pani Aleksandra Willner jako pierwsza swoim butem przekroczyła próg. Wszyscy dobrze się bawili i na koniec nikomu nie chciało się iść do domu dlatego „ostatnia piosenka” trwała aż 15 min. Następna dyskoteka planowana jest w karnawale. FOTO

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.