Na początku listopada zorganizowane zastały szkolne eliminacje do konkursu plastycznego „Żyjmy w świecie wolnym od dymu tytoniowego” ogłoszonego przez Powiatową Stację Sanitarno- Epidemiologiczną w Katowicach. FOTO

Celem konkursu było poszerzenie wiedzy związanej z negatywnymi skutkami palenia oraz zachęcenie uczniów do rozmów z palącymi starszymi osobami by rzuciły ten zgubny nałóg.

Praca miała być nie większa niż format A3, wykonana dowolną techniką. Oddano 32 prace pośród, których szkolne jury mogło wybrać tylko 3.

Wybrane zostały prace następujących uczennic: Wiktoria Zarzycka klasa II, Mirela Ślifierz klasa II oraz Natalia Boronowska klasa VIa . Prace zostały wysłane do PSSE i z niecierpliwością oczekujemy na wyniki.