top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

W tym roku obchodziliśmy imieniny św. Barbary - patronki górników, bawiąc się podczas śląskiej familiady. W szranki stanęły dwie drużyny: "rodzina" Kokotów i "rodzina " Kogutów, które popisywały się zanjomością wiedzy na temat naszego regionu. FOTO

Tradycyjnie, imprezie towarzyszył kiermasz ciast, upieczonych przez mamy naszych uczniów,  czynny był również szkolny sklepik "Hermes". Nie zabrakło śląskich przyśpiewek, wiców i tańców.

Imprezę prowadziła pani dyrektor, popisując się znajomością śląskiej gwary i zarażając widzów śląskim humorem. Wszyscy, jak co roku, świetnie się bawili. Dziękujemy mamom za pyszne wypieki oraz ojcom górnikom, którzy i w tym roku nie zawiedli i niezawodnie zjawili się na naszej barbórce.

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.