Kto jest kim w szkole

koleje2

Szanowni Państwo,

informuję, że Zarząd Województwa Śląskiego z inicjatywy Marszałka Województwa Śląskiego podjął decyzję o wprowadzeniu bezpłatnych przejazdów dla dzieci i młodzieży szkolnej pociągami Kolei Śląskich w czasietrwania ferii zimowych w województwie śląskim, tj. od 9 do 24 lutego 2019roku.

Do bezpłatnych przejazdów dzieci i młodzieży przebywających w tymczasie na terenie naszego województwa uprawnia ważna legitymacja szkolnaszkół z obszaru całej Polski.

Więcej szczegółowych informacji w tej sprawie znajduje się na stronie www.slaskie.pl – zakładka Kolej na ferie.

Z poważaniem Magdalena Zymon
Dyrektor Wydziału Nadzoru Edukacji