top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

pilka siatkowaZaproszenie na wydarzenie „Bądź częścią gry”

Przyjdź i wygraj zaproszenie na Siatkarską Ligę Narodów!

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli grona pedagogicznego oraz uczniów Państwa szkoły na spektakularne wydarzenie siatkarskie „Be part of the game - Bądź częścią gry”, które odbędzie się 20 maja 2018 r. na Placu Kwiatowym w godzinach 20:00-22:00.

Podczas wydarzenia będziemy świadkami spektakularnego mappingu na ścianach budynku przedstawiającego 90 lat sukcesów polskiej siatkówki. Wszystkie osoby oglądające pokaz będą czynnie uczestniczyć w animacji i staną się częścią gry. Przed rozpoczęciem pokazu rozdane zostaną interaktywne opaski, które podczas projekcji będą jej nieodłącznym elementem! Udział w projekcji jest wyjątkowy nie tylko ze względu na czynne tworzenie widowiska przez kibiców.
Dla pierwszych 500 osób, które wezmą udział w mappingu i zaraz po nim udadzą się do kasy, na podstawie vouchera, który dostaną z opaską, będą mogli odebrać ze specjalnie przygotowanych kas na Placu Kwiatowym, bilet na mecz Polska-Korea odbywający się dn. 25.05.2018 r. w Katowickim Spodku. Zachęcamy do przybycia i stworzenia razem z nami tego historycznego widowiska.

Dla wszystkich pozostałych osób tylko w czasie wydarzenia, w godzinach 20:00-23:00, we wspomnianych kasach, będzie możliwość nabycia biletów na mecz z 15% rabatem. Oficjalne rozpoczęcie mappingu przewidziane jest na godzinę 21:30. Na Plac Kwiatowy zapraszamy już jednak od 20:00. Na kibiców czeka wiele konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.