top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

W dniu dzisiejszym (22.05.), korzystając z pięknej pogody klasa IVa uczyła się tak, jak lubi najbardziej, czyli na łonie Natury. Dzieci wyposażone w karty pracy oraz wiadomości z lekcji poznawały  życie łąki. Obserwowały rośliny, owady zapylające kwiaty  oraz szacowały stopień pokrycia łąki przez poszczególne gatunki roślin.

Nie mieliśmy szczęścia, łąki w Parku Śląskim zostały skoszone kilka dni temu, dobrze jednak, że szybko odrastają. Dzięki skoszeniu  łatwiej było po nich chodzić, a z oznaczaniem roślin też  dzieci sobie poradziły. W końcu nie były same... pomógł im nauczyciel i karty pracy...

FOTOGALERIA

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.