W dniu dzisiejszym (22.05.), korzystając z pięknej pogody klasa IVa uczyła się tak, jak lubi najbardziej, czyli na łonie Natury. Dzieci wyposażone w karty pracy oraz wiadomości z lekcji poznawały  życie łąki. Obserwowały rośliny, owady zapylające kwiaty  oraz szacowały stopień pokrycia łąki przez poszczególne gatunki roślin.

Nie mieliśmy szczęścia, łąki w Parku Śląskim zostały skoszone kilka dni temu, dobrze jednak, że szybko odrastają. Dzięki skoszeniu  łatwiej było po nich chodzić, a z oznaczaniem roślin też  dzieci sobie poradziły. W końcu nie były same... pomógł im nauczyciel i karty pracy...

FOTOGALERIA