top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

Tegoroczne obchody Światowego Dnia Ziemi  poświęcone były promocji odnawialnych źródeł energii i efektywności energetycznej, a hasło brzmiało - „Z energią zmieńmy źródła”. W Polsce a jednocześnie w naszej szkole świętowaliśmy ten dzień już po raz 25.

Jak co roku w poniedziałek 20 kwietnia odbył się uroczysty apel połączony z prezentacją multimedialną oraz występem uczniów z klasy trzeciej. Nagrodzeni zostali również  uczniowie, którzy zebrali największą ilość zużytych baterii i makulatury w roku szkolnym 2014/2015.
 
Uczniowie klasy IV we wtorek 21kwietnia wzięli udział w warsztatach ekologicznych
zorganizowanych przez pracownię biologii Pałacu Młodzieży w Katowicach nt. "Młody znawca płazów". Dzieci uczyły się rozpoznawać najbardziej pospolite płazy polskie oraz zapoznały sie ze sposobami ich ochrony.


22 kwietnia chętni uczniowie klas IV, Va oraz VI obchodzili Dziń Ziemi w Punkcie 44. Dzieci uczestniczyły w projekcj filmu 3D pt. "Dom" oraz brały udział w wykładzie na temat odpowiedzilnego kupowania.

Dopełnieniem obchodów były zajęcia edukacyjne na temat  Ziemi, które miały miejsce w Bibliotece Miejskiej w Katowicach Załężu. W zajęciach tych wzięła udział  klasa VI.

 

Obchody Dnia Ziemi w naszej szkole:

1. 20.04.2015 - Apel połączony z prezentacją i wystepem klasy trzeciej

2. 21.04.2015 - Udział w warsztatach ekologicznych w Pałacu Młodzieży w Katowicach

3. 22.04.2015 - Dzień Ziemi w Punkcie 44

4. 24.04.2015 -  Dzień Ziemi w Bibliotece Miejskiej w Katowicach Załężu

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.