top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

12 lutego gościliśmy w szkole przedszkolaki z Przedszkola nr 30 mieszczącego się w naszej dzielnicy przy ul.Gliwickiej 157. Dzieci wzięły udział w pierwszej części cylkicznych zajęć adaptacyjnych, które umożliwią dzieciom i ich rodzicom poznanie naszej szkoły, uczniów i nauczycieli.
 

Podczas pierwszej wizyty przedszkolaki zdobywały trzy sprawności: sprawność sportowca, poligloty oraz badacza. Uczesnicząc w przygotowanych dla nich zajęciach zapoznały się  z salą zabaw dla 6-latków, odwiedziły świetlicę szkolną oraz salę gimnastyczną.
 

Przebywając w naszej szkole dzieci bawiły się na sali gimnastycznej, popisywały się znajomością języka angielskiego oraz wykonywały i obserwowały proste eksperymenty przyrodnicze. Na koniec, każde dziecko otrzymało skromny poczęstunek oraz Paszport do Szkoły Podstawowej nr 22.
 

W podobnych zajęciach będą brały udział również przedszkolaki z innych załęskich przedszkoli, które zapraszamy już dzisiaj na tradycyjną Olimpiadę Przedszkolaka oraz dzień otwartyszkoły.

FOTOGALERIA

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.