top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

"21 listopada obchodzimy światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Święto to narodziło się w Stanach Zjednoczonych w 1973 roku. World Hello Day był odpowiedzią na na wybuch konfliktu między Egiptem a Izraelem, a pozdrawianie się nawzajem było aktem troski o pokój na świecie. Głównym przekazem, jakie niesie takie pozdrawianie się, było pokazanie, że komunikacja międzyludzka jest zawsze lepszym rozwiązaniem niż konflikt zbrojny." (źródło http://gazetomania.blogspot.com/2009/11/21-listopada-dzien-zyczliwosci.html)

W dniu dzisiejszym, na cotygodniowym apelu, uczniowie z klasy III przypomnieli nam o tym pięknym dniu, ogłoszono również  wyniki konkursuna najbardziej życzliwe osoby w naszej szkole.

Oto zwycięzcy:

Pani Dagmara Urbanek ( klasy I - III)

Pani Danuta Karpińska (klasy IV - VI)

Pani Barbara Czudaj - przedstawiciel obsługi

Zuzanna Sroka - najbardzie życzliwa uczennica.

Gratulujemy zwycięzcom

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.