Na apelu w dniu 7 października klasa II wraz ze swoim wychowawcą, panią Joanną, przybliżyła wszystkim zebranym ideę Szkoły Promującej Zdrowie.

Uczniowie przypomieli najważniejsze zasady którymi powinien kierować się ten, kto dba o swoje zdrowie. Ponieważ wszyscy staramy się odżywiać zdrowo i prowadzić aktywny tryb życia, na ekranie zobaczyliśmy mnóstwo znanych nam sytuacji z życia szkoły.

Były to Olimpiady Przedszkolaków, wizyty u pani pielęgniarki, zdrowe obiady, surówki własnoręcznie wykonywane, kursy I pomocy przedmedycznej i wiele, wiele innych.

Na koniec uczniowie, którzy reprezentowali naszą szkołę padczas Światowego Dnia I Pomocy otrzymali podziękowania od Jurka Owsiaka w postaci kolorowych dyplomów.

FOTOGALERIA