top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

W dniu wczorajszym (26.05.) pięcioosobowa drużyna naszej szkoły wzięła udział w corocznym Konkursie Międzyszkolnym "Bieg Patrolowy", organizowanym przez Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Katowicach.

Uczniowie klasy VI-tej, przemierzając z mapą Promenadę gen. Ziętka, zaliczali kolejne STANOWISA, przy których rozwiązywali zadania matematyczne i przyrodnicze, wykazywali się umiejętnością czytania ze zrozumieniem po polsku i po angielsku oraz wykonywali ćwiczenia lekkoatletyczne.

Temat przewodni konkursu brzmiał "Bieg po zdrowie" i rzeczywiście prawie wszystkie zadania były zwiazane z tematyka zdrowotną. W konkursie wzięły udział szkoły: ZSP 1, SP 17, SP 19, SP 58, SP 66 oraz nasza szkoła. Pogoda była prawdziwie letnia, więc wszystko wspaniale się udało. Nasza drużyna uklasowała się ostatecznie na V miejscu. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku podniesiemy się przynajmniej o jedno oczko do góry.

FOTOGALERIA

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.