top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

28 kwietnia W Miejskim Domu Kultury Południe w Katowicach Kostuchnie odbył się III Międzyszkolny Konkurs TańcaŚląskiego w formie towarzyskiej.

"Jedyny w swoim rodzaju turniej taneczny dla dzieci, uczniów szkół podstawowych, który ma na celu propagowanie i przypomnienie, niegdyś bardzo popularnych, śląskich tańców takich jak kołomajki, kowol, gołąbek czy diobołek" /żródło http://www.mdkpoludnie.com/?p=9978/

Ośmioosobowa reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w warsztatach organizowanych przez Dom Kultury, ćwiczyła również bardzo wytrwale na zajęciach w szkole. Trud się opłacił. Madga i łukasz zdobyli I , a Paulina i Sebastian III miejsce w swoich kategoriach. Gratulujemy.   

FOTOGALERIA

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.