top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

W dniach od 11 do 14 listopada 2006 r. delegacja szkoły w osobach p.mgr A.Rusek oraz p.mgr A. Piechaczek brała udział w pierwszej wizycie roboczej związanej z projektem SOCRATES COMENIUS. Oto ich wspomnienia utrwalone okiem aparatu.

Wszyscy uczestnicy spotkania podczas zwiedzania Istambułu, przed jednym z meczetów Istambuł po obu stronach cieśniny Bosfor.
W meczecie. Turecka flaga powiewa przed najstarszym Uniwersytetem w Istambule.
Wspólnota Sokratesa na tle Błękitnego Meczetu w Istambule. Z wizytą w szkole naszych tureckich gospodarzy . Spotkanie z dyrektorem szkoły.
Uczniowie z klas VI-IX w tureckiej szkole noszą jednakowe mundurki (inne noszą dziewczęta a inne chłopcy). Przerwa… tak jak na naszym boisku.
Nawet dzieci w przedszkolu noszą jednakowe „uniformy", ale buźki roześmiane i takie serdeczne…     Dzieci w klasach I-V noszą inne mundurki niż ich starsi koledzy.

Dyskusje na ważne tematy toczyły się nawet na szkolnym korytarzu. Wszyscy uczestnicy spotkania w przerwie podczas pracy nad projektem.

Najważniejsze dla nas osoby – nasi gospodarze oraz koordynator projektu.

 

Od lewej Ali Sarak – nauczyciel języka angielskiego w szkole tureckiej, Duran Altay- Dyrektor szkoły w Istambule, p. Aneta Rusek, p. Sonia Tibbats - koordynator naszego projektu, dyrektor szkoły w Anglii, p. Anna Piechaczek.

Zmęczone, zapracowane, ale uśmiechnięte p. A, Rusek i p. A. Piechaczek. Prezentacje, wymiany poglądów, dyskusje - rangę naszego spotkania podkreślał wystrój Sali konferencyjnej.
Spotkanie z najważniejszą osobą w Istambule odpowiedzialną za edukację w mieście. Flagi wszystkich naszych partnerów w projekcie (Walia, Anglia, Hiszpania, Turcja, Węgry i Polska).

 

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.