top
logo

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/01.jpg
 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/02.jpg
 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/03.jpg
 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/04.jpg
 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/05.jpg
 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/06.jpg
 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/07.jpg
 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/08.jpg
 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/09.jpg
 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/10.jpg
 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/11.jpg
 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/12.jpg
 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/13.jpg
 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/14.jpg
 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/15.jpg
 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/16.jpg
 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/17.jpg
 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/18.jpg
 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/19.jpg
 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/20.jpg
 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/21.jpg
 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/22.jpg
 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/demo/23.jpg
21.05.2018r. na boiskach dawnego Gimnazjum Nr 13 odbyły się Mistrzostwa Katowic w Siatkówce Plażowej Szkół Podstawowych. Dwie dwójki chłopców po ciężkiej walce zdobyły drużynowo Mistrzostwa Katowic w Siatkówce Plażowej  Chłopców, a indywidualnie II i IV miejsce. Dramaturgii dodaje fakt, że w półfinale obie drużyny spotkały się w bratobójczym pojedynku.

srebro w siatkowce plazowej small                 zloto small 
Mistrzostwa Katowic w siatkówce plażowej: z lewej drużyna, która zdobyła indywidualnie srebrny medal (uczniowie klas VI-tych), z prawej: złoty medal zdobyty drużynowo
spotkanie z reprezentacja small  spotkanie z reprezentacja2 small  spotkanie z reprezentacja3 small  spotkanie z reprezentacja4 small  spotkanie z reprezentacja5 small 
Spotkanie z reprezentacja Polski przed meczem Polska - Korea

Natomiast 23.05.2018r. na tych samych boiskach swoich sił z dziewczętami gimnazjów spróbowały dziewczęta z kl.VII. Grały nadspodziewanie skutecznie, wyeliminowały swoje rówieśniczki, ale zabrakło umiejętności i sił na gimnazjalistki. Ostatecznie zajęł miejsca 9,12 na 23 startujące drużyny. 
 
21.05.2018r. w Szkole Podstawowej Nr 20 odbyły się zawody sportowe kl. IV. Były to przede wszystkim wyścigi rzędów ,ale też pytania teoretyczne dotyczące sportu. Nasi mali sportowcy zajęli I miejsce. Gratulacje

*********************************************************************

We wtotek 17 października grupa uczniów z klas szóstych wzięła udział jesiennej edycji  ATHLETICS CAMP 2017 " Każdy może zostać mistrzem" zorganizowanych przez Fundację Kamili Skolimowskiej. Sprtowe spotkanie ze znanymi polskimi sportowcami odbyło się na "nowym" Stadionie ślaskim, nowym, bo odanym świeżo po remoncie. Dzieci brały udział w licznych konkurencjach sportowych, miały też okazję spotkania z Kamilą Skolimowską (dwukrotną złotą medalistką igrzysk olimpijskich, trzykrotną Mistrzynią Świata i Europy oraz wielokrotną rekordzistką świata w rzucie młotem) oraz z Piotrem Małachowskim (kilkukrotnym Mistrzem Europy, Mistrzem Świata, a także dwukrotnym wicemistrzem olimpijskim w rzucie dyskiem ). CERTYFIKAT UCZESTNICTWA

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.