top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

 Kalendarium zajęć i akcji w ramach "Szkoły promującej zdrowie"


Listopad 2018

08.11.2018 - Dzień 8. listopada obchodzony jest w Europie jako Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania (pdfpdf). Jako Szkoła Promująca Zdrowie, w tym dniu bierzemy udział w akcji Śniadanie Daje Moc!  Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu mamy energię do nauki, lepiej koncentrujemy się podczas lekcji i mamy siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień!  W Dniu "Śniadanie Daje Moc" wspólnie przygotowaliśmy i zjedliśmy zdrowe drugie śniadanie. Było pyszne! Przypomnieliśmy o 12 zasadach zdrowego odżywiania (pdfpdf)

 

Październik 2018

10.10.2018
- Pierwszaki odwiedziły dziś salę zabaw "Świat Dory". Była to świetna okazja do zabawy i integracji uczniów. Dzieci mogą tutaj skakać i biegać, w labiryntach wspinać się po schodkach i linkach, przeczołgiwać tunelami, zjeżdżać z różnego rodzaju zjeżdżalni, np. saneczkami. Jest też basen z kolorowymi piłeczkami i trampolina. Zajęcia sportowe i rekreacyjne to żywioł dzieci!
06.10.2018 -
W ramach zajęć "Nie nudzę się w sobotę" grupa dzieci odwiedziła "GEO sferę" w Jaworznie.
02.10.2018
- Dziesięć Przykazań Lekkiego Tornistra  - Informujemy rodziców jak zadbać, aby tornister dziecka nie był zbyt ciężki, a kręgosłup narażony na przeciążenia. Dbamy o zdrowe kręgosłupy dzieci!

Wrzesień 2018

26.09.2018 - Klasa II na wycieczce u pszczelarza.
24.09.2018 - Poniedziałkowy apel poświęcony akcji "Sprzątanie Świata".
22.09.2018 - 4. Dni Energii Katowice. Wycieczka do oczyszczalni ścieków Gigablok. Zajęcia z cyklu "Nie nudzę się w sobotę".
22.09.2018 - Weekendowa wycieczka w góry. Tym razem zdobyliśmy Soszów.
21.09.2018 - Sprzątanie Świata. Jak co roku wzięliśmy udział w akcji "Sprzątanie Świata". Tym razem zbieraliśmy śmieci w Parku Śląskim, a klasy pierwsze na terenie wokół szkoły. Było sporo pracy, ale przy pięknej słonecznej pogodzie i doskonałych humorach.
16.09.2018 - W sobotę odbył się piknik z okazji Dni Załęża, na którym również występowali uczniowie z naszej szkoły. Zajęliśmy też II miejsce w turnieju piłki nożnej o Puchar Prezydenta.
14.09.2018 - Spotkanie pierwszaków z policjantami na temat bezpiecznej drogi do szkoły. na temat bezpiecznej drogi do szkoły. Oprócz uczestnictwa w pogadance dzieci miały też ćwiczenia praktyczne na przejściu dla pieszych.
10.09.2018 - Rozpoczynamy zajęcia w ramach Środowiskowego Programu Profilaktycznego.Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.