top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

W środę wieczorem (14.06.2017) w małej hali Spodka drużyny z Akcji "Zagraj w Spodku" miały  okazję spotkać się z   Kadrą Narodową  Siatkarzy. Spotkanie miało miejsce przed meczem  Ligi Światowej, który odbył się w czwartek. Polska grała  z Rosją. Wszystkie dzieci dostały piękne koszulki promujące Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn i pamiątkowe piłki. W centrum boiska był bilbord i puchar M.E., przy którym w towarzystwie maskotki Orła wszyscy robili sobie pamiątkowe zdjęcia. Prawdziwe emocje rozpoczęły się w chwili, gdy cała reprezentacja siatkarzy pojawiła się na boisku. Rozpoczęło się spotkanie z zawodnikami i trenerami. Wszyscy polowali na autografy i zdjęcia. Było wspaniale, a chwile spędzone w Spodku na długo pozostaną w pamięci młodych adeptów siatkówki.

***************************************************

07.04.2017r. drużyna siatkarska naszych chłopców wzięła udział w Finałach  Mistrzostw Katowic w Minisiatkówce Chłopców. Chłopcy grali z S.P. nr 29, 48 i 53 i zdobyli III miejsce i brązowy medal. Jest to duży sukces, ponieważ drużyna jest dopiero budowana. Gratulacje. Szczególne podziękowania należą się gospodarzom turnieju, S.P.nr 53 ponieważ przyjęli nas bardzo przyjażnie i miło.
                          Zdjęcie naszych bohaterów

 

***********************************

28.03.2017 - SP22 w akcji "Zagraj w Spodku"

***********************************

14.03.2017r. w naszej szkole odbyły się półfinały w minisiatkówce chłopców. Przyjechały reprezentacje szkół Nr 11 i nr 5. Pierwsze miejsce zajęła nasza drużyna przechodząc w ten sposób do półfinałów, II miejsce Szkoła Podstawowa Nr 11, III miejsce zajęła Szkoła Podstawowa Nr 5. Nasi chłopcy zajmując I miejsce zagrają w finałach Mistrzostw Katowic.

***********************************

03.03.2017 w S.P. 44 w Katowicach odbyły się Mistrzostwa Katowic w Tenisie Stołowym. Naszą szkolę reprezentowały dyrużyny chłopców i dziewcząt. Zawody były okazją do nabyawnia doświadczenia  we współzawodnictwie sportowym,  jak i nawiązywania nowych ciekawych zanjomości.
************************************
14.02.2017 - Turniej Minisiatkówki Dziewcząt i chłopców. Czytaj więcej...

************************************

22.02.2017r w Szkole Podstawowej nr 48 w Murckach miały miejsce półfinały w Mistrzostwach Katowic w Minisiatkócw dziewcząt. Niestety naszym dziewczętom nie udało się zakwalifikować do finałów. Zyczymy im sukcesów następnym razem.

Również tego dnia odbyły się  Mistrzostwa  Szkoły w Tenisie Stołowym chłopców. Po bardzo wyrównanej walce mistrzostwo zdobył: Bartek Bojda., II miejsce zajął Kamil Grycko, III miejsce Maciej Wrona. Ta drużyna będzie reprezentować szkołę w Mistrzostwach Katowic 03.03.2017r. Zobacz na Facebooku...
 

   

 

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.