top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

 

Nasza szkoła bierze udział w akcji "Zagraj w Spodku", która promuje Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn "Eurovolley Poland 2017.
"Zagraj w Spodku" to akcja zorganizowana przez GKS Katowice przy współpracy Urzędu Miasta Katowice i Polskiego Związku Piłki Siatkowej w ramach promocji Miasta Katowice jako Gospodarza Mistrzostw Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn - Eurovolley Poland 2017. Projekt ma na celu aktywizację uczniów katowickich szkół podstawowych, którzy pod okiem profesjonalnych trenerów i zawodników będą mieli możliwość uczestnictwa w darmowych treningach piłki siatkowej w sześciu lokalizacjach. (żródło Oficjalna strona GKS Katowice)

13.02.2017 - pierwszy trening z zawodnikiem G.K.S. Katowice Pawłem Pietraszko
20.02.2017 - drugi trening który prowadzili Serhij Kapelus (Ukraina) i Gert Van Walle
27.02.2017 -
trzeci trening który  poprowadził Bartłomiej Krulicki  środkowy GKS Katowice oraz I trener i Mistrz Europy Piotr Gruszka

06.03.2017 obył się kolejny trening z siatkarzem G.K.S.-u. Dzisiaj dzieci miały okazję ćwiczyć u boku bardzo miłego i bezpośredniego zawodnika libero Bartosza Mariańskiego.  Pan Bartosz zagrał nawet jednego seta z drużyną kl.IV i V. Oczywiście po treningu odbyła się sesja fotograficzna. FOTOGALERIA

20.03.2017  Na ostatnim treningu z G.K.S.-em pojawił się Tomasz Kalembka. Zawodnik środkowy pierwszego zespołu siatkarzy. trenujący mogli przede wszystkim doskonalić kierowanie piłki w wybrane miejsce na polu przeciwnika. Trening był bardzo intensywny i miasmy nadzieję, że przyniesie efekty podczas turnieju w Spodku  Po zakończonych zajęciach dzieci otrzymały prezenty. Można  też na  zobaczć film z ich treningu zaprezentowany na you toubie.

28.03.2017 - Finał akcji "Zagraj w Spodku"

 

 

 

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.