top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

Czas w szkole podstawowej szybko upływa. Uczniowie, którzy jeszcze niedawno trzymali kurczowo mamy za ręce i zaglądali do tyt, teraz zaczynają powoli żegnać się ze szkołą i z klasą. W tym właśnie celu trzy dni czerwca klasa VI spędziła na ostatniej klasowej wycieczce w Wiśle.

Uczniowie nie tylko mile spędzali ze sobą czas wędrując szlakami  Beskidu Śląskiego oraz podróżując Ciuchcią Wiślańską, ale również poznawali historię i dzień dzisiejszy tych pięknych okolic. Niemałą atrakcją była Skocznia im. Adama Małysza, którą mogli podziwiać z wyciągu krzesełkowego, Pałac Prezydencki, Muzeum Ziemi Cieszyńskiej a przede wszyskim zabawa w Parku Wodnym Tropikana w hotelu Gołębiewskim. 
FOTOGALERIA

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.