" Jest tylko jeden sposób nauki. Poprzez działanie"

Ta mądra sentencja Paulo Coelho przyświecała nam przez osiem miesięcy, kiedy co dwa tygodnie jeździliśmy do Pałacu Młodzieży w Katowicach na zajęcia pt. "Nauka dla ciekawskich". Nie wszyscy wytrwali do końca, wymagało to w końcu dużego samozaparcia i chęci, ale udało się... Dzieci uczyły się chętnie w swoim wolnym czasie, poznając tajniki matematyki, chemii, fizyki i biologii.

W dniu 27 maja odbył sę "Wielobój wiedzy", w którym wystąpiły dwuosobowe drużyny z 16 szkół.
Nasza męska drużyna zdobyła III miejsce w „Wieloboju ciekawskich” podsumowującego całoroczny projekt edukacyjny Pt. „Nauka dla ciekawskich” (biologia, chemia, fizyka, matematyka).
Gratulujemy Marcinowi i Jakubowi! Jesteście wielcy!