top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

14 kwietnia, Oliwia i jej tutorka Marcelina odwiedziły naszą stolicę Warszawę.
Miały możliwość takiej wycieczki w ramach zajęcia 1 miejsca w kategorii "film" w konkursie organizowanym przez TkMaxx i w ramach działań Stowarzyszenia WIOSNA i Akademii Przyszłości, która od lat gości w naszej szkole.
Ich zadaniem było nakręcenie 59 sekundowego filmiku,
w którym pokażą kim Oliwia chciałaby zostać w przyszłośCI.
 
Marcelina:
Zostałyśmy zaproszone do głównej siedziby sklepu w Warszawie,miałyśmy okazję zwiedzić 3 piętrowy sklep - także "od kuchni".
Po uroczystym pokazie filmów, zdjęć i opowiadań 9 laureatów,odbiorze nagród dla dzieci i certyfikatów dla tutorów,pracownicy TkMaxxu oprowadzili nas po zakamarkach sklepu,opowiadając o pracy i pokazując m.in. magazyn, pokój socjalny.
Całość została uwieńczona wspólnym posiłkiem - pizzą.

Aby wykorzystać możliwość bycia w stolicy, razem z moją podopieczną wybrałyśmy się na wycieczkę po Warszawie,oglądałyśmy m.in. Aleję Sław, Stary Rynek, Ogród Saski,przechodziłyśmy obok Pałacu Prezydenckiego, Pałacu Kultury i Nauki,
a także obserwowałyśmy zmianę warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza.

Cały dzień był bogaty we wrażenia i radość.Zrobiłyśmy wiele zdjęć, w drodze w pociągu pograłyśmy w różne gry,a Oliwia wróciła z do domu z pięknymi wspomnieniami :)

FOTOGALERIA
 
 

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.