Podczas pierwszego tygodnia ferii grupa "Lodowe sopelki" uczestniczyła w ciekawych zajęciach prowadzonych w ramach akcji "Zima 2015".

Codziennie 15 osób miało okazję aktywnie spędzić swój wolny dzień - w programie zimowiska było wyjście do kina "Kosmos" w Katowicach na projekcję węgierskich bajek, szalone zabawy w sali zabaw "Świat Dory", zjeżdżanie na sankach, lepienie bałwana, zimowy spacer po Parku Śląskim zakończony wizytą w McDonaldzie, wyjście do kina "Cinema City" na bajkę "Pingwiny z Madagaskaru".

Na kolejne atrakcje zapraszamy latem, prawdopodobnie w pierwszym tygodniu wakacji. Do zobaczenia!

Tekst: Magdalena Wszędyrówny
FOTOGALERIA