We wtorek 27 stycznia 2015 uczniowie klas I – III od rana z niecierpliwością czekali na ważnych gości – swoje kochane babcie i dziadków.

Tego dnia dzieci przygotowały dla nich uroczystość z okazji ich święta. Były piękne wiersze, piosenki, życzenia oraz popisy taneczne w wykonaniu uczniów klas pierwszych. Dzieci uczestniczące w zajęciach dodatkowych zagrały „100 lat” na dzwonkach. Wzruszeni goście otrzymali prezenty wykonane własnoręcznie przez swoje wnuki: korale, bransoletki, krawaty, wazoniki i swoje portrety.

Na zakończenie spotkania zostały wystawione jasełka w wykonaniu uczniów klas III – VI, przygotowane przez pana katechetę.
Tekst: p J. Jasińska
FOTOGALERIA