9 grudnia 2014 w Auli Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie, odbyła się uroczystość wręczenia Certyfikatów Szkoły Promującej Zdrowie.

"Do krajowej sieci szkół promujących zdrowie należą obecnie 142 placówki z całego kraju. Jest to zaszczyt dla szkoły, a jednocześnie zobowiązanie do tworzenia i upowszechniania działań służących promocji zdrowia w swoim regionie oraz dzielenia się swoimi doświadczeniami z innymi szkołami w Polsce." (źródło http://www.men.gov.pl/index.php/1714-szkola-promujaca-zdrowie-uroczystosc-wreczenia-certyfikatow).

W uroczystości naszą szkołę reprezentowała pani dyrektor Danuta Krawczyk, która odebrała Certyfikat z rąk Sekretarza Stanu w MEN – Tadeusza Sławeckiego.

Uroczystość uświetnił występ zespołu wokalno-tanecznego Młodzieżowego Domu Kultury – „Fasolki”.

CERTYFIKAT SZKOŁY PROMUJĄCEJ ZDROWIE

FOTOGALERIA