top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

24 października miał miejsce  Rekreacyjno-Sportowy Rajd Górski Dzieci i Młodzieży Województwa Śląskiego "Hala Miziowa 2014", który już po raz trzeci został zorganizowany przez UKS Gladiator 23 Katowice.

Dziesięcioosobowa drużyna naszej szkoły uczestniczyła w tym wydarzeniu po raz pierwszy mamy jednak nadzieję, że nie po raz ostatni. Aura tego dnia nie rozpieszczała turystów: było zimno, dżdżysto, mglisto i wietrznie. Przydały się zimowe kurtki, szaliki i rękawiczki, co jednak nie przeszkodziło we wspaniałej zabawie.

Celem rajdu była nie tylko wycieczka krajoznawcza, która rozpoczęła sie w miejscowości Korbielów, ale także integracja dzieci i młodzieży ze śląskich szkół z ich niepełnosprawnymi rówieśnikami. Na Hali Miziowej czekały na uczstników konkursy indywidualne i grupowe. Chętni mogli wziąć udział w konkursie wiedzy na temat Beskidu Żywieckiego, w konkursie plastycznym a drużyny bawiły się z chustą animacyjną oraz przeciągały samochód terenowy. Nad naszym bezpieczeństwem czuwała nie grupa GOPR, jej przewodnicy ale także psy ratownicze.
Tekst: Dorota Gawin

FOTOGALERIA


 

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.