7 października nasza szkoła otrzymała tytuł SZKOŁY AKTYWNEJ w Miejskim Programie profilaktycznym "Bezpieczne Dziecko – Przyjaciel Sznupka".

Uczennice naszej szkoły Wiktoria Pawlak, Oliwia Dziwosz, Natalia Sadowska, Angelika Mateja, Diana Bąk i Julia Sroka
w ubiegłym roku szkolnym brały udział w konkursie na "Jubileuszowy tort dla Sznupka" oraz "Medal Sznupka". Właśnie z okazji 10 urodzin Sznupka zostaliśmy zaproszeni do Miejskiego Domu Kultury "Szopienice – Giszowiec" na imprezę jubileuszową oraz pyszny tort.

Pani Dyretor Danuta Krawczyk osobiście odebrała nagrodę przyznaną naszej szkole za dziesięcioletnie uczestnictwo
i zaangażowianie w program.

FOTOGALERIA