Po dłuższym czasie wznowiliśmy współpracę z Pałacem Młodzieży w Katowicach, oddanym do użytku po trwającym kilka lat remoncie. W tym roku chętni uczniowie z klas V - VI rozpoczęli zajęcia nt. "Nauka dla ciekawskich", które będą miały miejsce w pracowniach: matematyki, fizyki, biologii i chemii.

Klasy IV - VI będą również brały udział w zajęciach ekologicznych, z których pierwsze odbyło się w dniu 7 października.

Uczniowie klasy czwartej zaznajomili się z bardzo ważnym problemem dzisiejszych czasów tzn.ze sposobami gospodarowania odpadami na Górnym Śląsku. Wycinając, klejąc i odpowiadając na pytania prowadzącej pani Agnieszki, wypełniali karty pracy, poznając takie terminy jak: recycling, segregacja, kompostowanie, wysypiska śmieci. Mam nadzieję, że dzięki zajęciom dzieci będą wiedziały co robić, aby śmieci było coraz mniej.

FOTOGALERIA