top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

W poniedziałek, 22 wrzesnia, klasy pierwsze wybrały się na wycieczkę integracyjną do sali zabaw "Świat Dory"

w Katowicach. Właściciele przygotowali dla nas moc atrakcji.

W tej magicznej krainie znajdują się miejsca do zabaw dla dzieci młodszych, starszych, oraz ogromna podłoga interaktywna, po której dzieci mogą skakać, biegać i próbować łapać wirtualne przedmioty. Pozwala ona poznać i oswoić się z możliwościami nowych technologii.

W sali zabaw znajduje się również wielka konstrukcja przejść i korytarzy, zjeżdzalnie, trampolina, basen z piłkami, samochody itp. Dzieci bawiły się wspaniale i wróciły do domu zmęczone ale zadowolone.

FOTOGALERIA

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.