top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!


W dniu 25.X. 2014 roku wyruszyliśmy na Magurkę. O godzinie 7.45 zebraliśmy się pod szkołą i poszliśmy na tramwaj. Następnie na dworcu kolejowym w Katowicach wsiedliśmy do pociągu. Jechaliśmy półtorej godziny do Bielska-Wilkowic skąd ruszyliśmy zielonym szlakiem do schroniska na Magurce.

Droga była długa i ciężka ale nikt nie marudził. Gdy weszliśmy na górę widzieliśmy pierwszy śnieg i niesamowite widoki, gdyż pogoda była piękna. Następnie udaliśmy się do schroniska gdzie wypiliśmy gorącą herbatę, oraz posililiśmy się. Następnie wracaliśmy czarnym szlakiem.

Gdy szliśmy drogą powrotną zobaczyliśmy fajny plac zabaw i zostaliśmy tam na chwilę.. Widzieliśmy także królika, który kicał do góry. Podczas drogi powrotnej zdarzył się pewien wypadek. Jedna z dziewczynek zbiegała z góry przewróciła się i zbiła kolano. Na szczęście rana nie była groźna i  mogła iść dalej. Szczęśliwie wszyscy dotarliśmy do domu , pełni wrażeń i chęci na dalsze wycieczki……..a następna już niedługo.

 Tekst:Kinga Gros klasa IV

FOTOGALERIA

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.