top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!


"Za rok Katowice, obok Łodzi, Wrocławia, Gdańska, Bydgoszczy i Krakowa, będą gospodarzem mistrzostw świata w siatkówce mężczyzn. Po raz pierwszy wystąpią w nich 24 zespoły, finał tej imprezy rozegrany zostanie w katowickim "Spodku".

Z tej okazji 10 września na ulicy Mariackiej, dokładnie o godzinie 10.41, ruszył zegar odmierzający czas do rozpoczęcia siatkarskiego mundialu. Na czerwonym wyświetlaczu pojawiła się liczba 355 dni, dokładnie tyle, ile dzieliło nas wtedy od pierwszego meczu MŚ." (żródło http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/989292,katowice-na-mariackiej-ruszyl-zegar-mistrzostwa-swiata-w-siatkowce-2014-nowe-zdjecia,id,t.html)


We wtorek klasy V i VI z wychowawcami uczestniczyły w akcji "Lubię siatkę", która odbyła się w centrum Katowic uczestniczyły w tej akcji. Uczniom katowickich szkół rozdano 2014 piłek do siatkówki z logo przyszłorocznej imprezy. FOTO

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.