top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

Koniec roku szkolnego już niedługo, zbliża się więc czas podsumowań, nowych postanowień i podziękowań. Ostatni piątek (17.06.) był takim właśnie dniem, dniem podsumowań a przede wszystkim dniem podziękowań i życzeń. Poświęciliśmy go rodzicom, dla których nasi uczniowie przedstawili wszystkie najlepsze występy mijającego roku szkolnego  2013/2014.

Wystąpili węc: uczniowie klasy  III z przedstawiem "Królewna Śnieżka po śląsku",  klasy II pokazały się w tańcach - klasa IIa w kowbojskim a klasa IIb śląskim, uczniowie klasy IVa naśladowali zespół Queen, Paweł z klasy IIa przekonywał nas, że chce zostać strażakiem a Wiktoria z klasy I opowiedziała jak to downij bywało między Ślązokami i Gorolami na Ślązku. Wystąpiło też kółko teatralne z autorskim przedstawieniem, którego premiera odbyła sie podczas tegorocnego podsumowania programu "Pola Nadziei".

Rodzice nie zawiedli i gromko oklaskiwali swoje pociechy. Na zakończenie występów pani dyrektor podziękowała rodzicom a najbardziej aktywnym wręczyła dyplomy. Finałem dnia było spotkanie rodziców z wychowawcami.

FOTOGALERIA

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.