top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

19 lutego klasa pierwsza została zaproszona na Dni Otwarte organizowane przez Akademię Sztuk Pięknych w Katowicach. Wzięliśmy udział w specjalnie dla nas przygotowanych warsztatach i prezentacjach w pracowniach na wydziałach; Malarstwo, Grafika, Projektowanie Graficzne oraz Wzornictwo.

Dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy o kolorach a także sami wykonaliśmy wielobarwne bączki, które ozdabiają teraz naszą klasą. W pracowni malarskiej rysowaliśmy ołówkiem i węglem nie tylko martwą naturę ale także portret modela, który pozował tylko dla nas.

Niektórzy z nas wiedzą już na pewno, że za kilka lat spotkają się na egzaminach wstępnych na ASP z profesorami, którzy przygotowali dla nas warsztaty. Uzdolnienia plastyczne i niezwykły talent to nasze atuty, mury uczelni już nie są nam obce, żeby tylko jeszcze poznać cały alfabet i zdać do drugiej klasy........

Tekst: p. Dagmara Urbanek

FOTOGALERIA

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.