top
logo

unia europejska flaga

e-urząd

Rodzicu załatwiaj sprawy urzędowe przez Internet!

14 czerwca dyrektor pani Danuta Krawczyk, pani Barbara Kurzak – Kawka oraz oraz delegacja uczniów naszej szkoły wzięli udział w obchodach 100 lecia OSP w czasie festynu w Katowicach – Zarzeczu.

Strażacy z Zarzecza uczestniczą w naszych szkolnych festynach, dlatego nie mogło nas zabraknąć w dniu ich tak szczególnego święta,

Zaprzyjaźnionym strażakom wręczyliśmy pracę Wiktorii Zarzyckiej oraz życzenia od społeczności naszej szkoły, później spotkała nas wyjatkowa niespodzianka – pamiątkowe zdjęcie ze strażakami oraz prezydentem Katowic – Piotrem Uszokiem.

Nadszedł czas występów uczniów naszej szkoły: Paweł Cichy z klasy II zaprezentował wiersz „Zostanę strażakiem” dedykowany jubilatom, aWiktoria Pawlak z klasy I opowiedziała jak to downij bywało między Ślązokami i Gorolami na Ślązku..Występy uwieńczyły dwie pary taneczne Paulina Słaboń z klasy V z Sebastianem Pućką z klasy V oraz Magdalena Elwart z klasy V z Łukaszem Bryłką z klasy VI, którzy zaprezentowali dwa tańce regionalne: „Kowol” i „Grożony”.

Tekst: B. Kurzak-Kawka

FOTOGALERIA

Misja szkoły: Wszechstronny rozwój wrażliwych i dbajacych o zdrowie uczniów, którzy sprostają wyzwaniom dnia jutrzejszego.

BIP

Portal Nasze Załęże

zaleze nasze logo

Spacer po szkole


bottom

Powered by Joomla!. Valid XHTML and CSS.